Server Error املاک تبريز - مشاوران املاک تبريز - شبکه املاک تبریز - فروش و پيش فروش - رهن و اجاره

 
  کد :  رمز :      
   
 

 فروش و پيش فروش :   رهن و اجاره :                                                          [ جستجو با جزئيات ]

        
   
 
 

Ads by Moshaveran      معرفي پروژه هاي آیسان و عتیق

معرفي پروژه هاي آیسان و عتیق

     بزرگنمايي متن   کوچکنمايي متن
 

 

 

پروژه آیسان تبریز

معرفي پروژه هاي آیسان و عتیق شهرداري به بانك مركزي جهت انتشار اوراق مشاركت


شهردار تبریز به اهمیت اجرای پروژه عتیق در محدوده بالای 5 هکتاری بافت فرسوده مرکزی شهر متذکر شد و گفت: به دنبال فروش اوراق مشارکت یک هزار میلیارد ریالی طرح عتیق در تیرماه سال‌جاری، این شهرداری اقدام به اجرایی کردن مراحل توافق با صاحبان املاک و تملک واحدهای واقع در محدوده این طرح کرد و با وجود تعیین زمان‌بندی 10 ماهه برای اتمام مراحل تملک، موفق به تملک بالغ بر ۶۰درصد املاک به تعداد 150 واحد مسکونی و تجاری شده است. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد با روند فعلی تملک، باقی مانده املاک و واحدهای واقع در محدوده طرح پیش از برنامه زمان‌بندی مقرر تملک شود.
وی همچنین با اشاره به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در اجازه فروش اوراق مشارکت 50 هزار میلیارد ریالی برای شهرداری‌های کشور خاطرنشان کرد: از این میزان بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال معادل 10 درصد اوراق مشارکت مصوب به شهر تبریز اختصاص دارد و شهرداری این استان به عنوان شهرداری پیشگام کشور در این بخش به زودی اقدام به انتشار و فروش یک هزار میلیارد ریال از این اوراق در حوزه حمل و نقل با محوریت مترو و 4 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت در بخش احیای بافت‌های فرسوده خواهد کرد. 
    

پروژه تجاری ، تفریحی ، خدماتی و اداری آیسان (باغ گلستان)

حدود ۲ سال قبل شرکت سرمایه گذاری برج نما طرح احداث برجهای دوقلوی تجاری تفریحی خدماتی آیسان را جهت احداث در بافت تاریخی و فرسوده گلستان به شهرداری تبریز پیشنهاد نمود و با ارائه نقشه و امکانات پروژه باعث خوشحالی بی نهایت شهروندان تبریزی از احداث چنین مرکز مدرنیته ای شد.این خوشحالی با کلنگ زنی پروژه در بهمن ماه ۸۸ چند برابر شد چرا که شهروندان احداث چنین مجتمع رویایی را عملی میدیدند.اما از کلنگ زنی پروژه آیسان  تا کنون که نزدیک به یک سال میگذرد تنها پیشرفت پروژه مربوط به خاک برداری اراضی تحت تملک این پروژه  میباشد که کم کم نا امیدی شهروندان از عدم احداث چنین پروژه عظیمی بوجود می آمد.

تا اینکه شهرداری تبریز پیشنهاد انتشار اوراق مشارکت پروژه آیسان را به بانک مرکزیپیشنهاد نمود تا با تامین اعتبار لازم عملیات احداث  برجهای دو قلو سرعت بگیرد.که در زیر خبر انتشار اوراق مشارکت پروژه آیسان را که از وبسایت خبر گذاری های معتبر گردآوری نمودم را ارائه میدهم

دفتر سرمايه گذاري و طرح هاي اقتصادي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور از معرفي پروژه هاي 9 شهرداري كشور كه جهت اجرا نيازمند انتشار اوراق مشاركت هستند جمعا به مبلغ 21 هزار و700 ميليارد ريال به بانك مركزي و دريافت موافقت اوليه اين بانك از سوي اغلب شهرداريها خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور، در اجراي جزء "ه" بند 3 قانون بودجه سال 1389 كل كشور در خصوص استفاده شهرداريها از اوراق مشاركت ، درخواستهاي 9 شهرداري پس از بررسي در كميته هاي فرعي و ملي اوراق مشاركت با امضاي وزير كشور به بانك مركزي معرفي شد.

پروژه هاي نوسازي و بهسازي بافت فرسوده پيرامون حرم حضرت امام رضا(ع) و بازگشائي خيابان مجد و طرح ميدان شهدا مشهد مقدس ،مشتمل بر 4 طرح انديشه،خرد،ايثار و عمران ، به ارزش 5 هزار و 700 ميليارد ريال ازجمله اين پروژه هاست.

پروژه نوسازي و به سازي بافت فرسوده و تاريخي ميدان امام علي (ع) تا ميدان عتيق اصفهان به مبلغ 2 هزار ميليارد ريال ديگر پروژه اي است كه براي استفاده از تسهيلات اوراق مشاركت به بانك مركزي معرفي شده است .

همچنين پروژه نوسازي و بهسازي بافت فرسوده بخشي از مناطق 20،16،13،12،10 و 4شهرداري تهران به ارزش 7 هزار ميليارد ريال نيز به بانك مركزي معرفي شده است .

 پروژه ساخت مجتمع تجاري،اداري،فرهنگي و تفريحي آيسان و مياميار تبريز با مبلغ 2 هزار ميليارد ريال ،پروژه ادامه خيابان شهيد روحاني قم به مبلغ 3 هزار ميليارد ريال و پروژه هاي تجاري و مسكوني حاجي چروك و پونك قزوين به مبلغ يك هزار و 100 ميليارد ريال نيز براي استفاده از اوراق مشاركت در اجراي انها به بانك مركزي معرفي شده است.

اراضی مربوط به پروژه آیسان که فقط خاکبرداری شده است

پروژه مجتمع فيروزه كرمانشاه به مبلغ 200 ميليارد ريال ،پروژه مجتمع تجاري كوه نور و درياي نور شهركرد به مبلغ 400 ميليارد ريال و پروژه مجتمع ستاره شرق شاهرود به مبلغ 300 ميليارد ريال از ديگر پروژه هاي شهرداريهاي كشور است كه به بانك مركزي معرفي شده اند.

بر اساس اين گزارش ،پيشنهادهاي شهرداريهاي يزد ، مراغه و ملاير جمعا به مبلغ يك هزار و 570 ميليارد ريال در كميته فني اوراق مشاركت در سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور در حال بررسي و تكميل مدارك مي باشد كه به محض نهائي شدن به بانك مركزي معرفي خواهند شد.

دفتر سرمايه گذاري و طرح هاي اقتصادي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور ضمن اشاره به استقبال شهرداريها از اين نوع روش نامين منابع مالي جهت اجراي پروژه ها از شهرداريها خواست تا درخواستهاي خود را در اين زمينه پس از تكميل و نهائي شدن و به همراه طرح مطالعات فني و اقتصادي پروژه ها به اين سازمان ارسال نمايند.

به منظور تكميل مدارك و مشاوره براي تهيه طرح توجيه فني و اقتصادي پروژه هاي شهرداريها ،تفام نامه همكاري مشترك سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور و شركت تامين سرمايه نوين امضا شده و كارشناسان دفتر سرمايه گذاري و طرح هاي اقتصادي سازمان نيزآماده ارائه راهنمائي هاي لازم هستند.در پایان به تشریح امکانات برجهای دوقلوی آیسان تبریز میپردازیم

براي پروژه چندمنظوره آيسان در زميني با زيربناي ۴۴۵ هزار مترمربع طراحی شده و در ساخت مجموعه از سيستم‌هاي نوين و پيشرفته ساختمان‌سازي استفاده خواهد شد.
همچنين اين پروژه در زميني به مساحت 40 هزار مترمربع و با زيربناي ناخالص 445 هزار مترمربع مشتمل بر دو برج 
۳۷ و ۴۷ طبقه با سه طبقه بخش‌هاي تاسيساتي که برج اول اداري به مساحت 44 هزار و 541 مترمربع مفيد و برج دوم به مساحت 21 هزار و 821 مترمربع خدماتي و هتل آپارتمان به مساحت 24 هزار و 150 مترمربع خواهد بود که داراي دو طبقه پارکينگ در زيرمجموعه برجها و ۵ طبقه پارکينگ طبقاتي  در هر برج ،مراکز خرید جمعا با 3 هزار و 821 واحد شامل غرفه‌هاي تجاري و 20 هزار و 136 مترمربع فرهنگي سينمايي گالري موزه و رستوران‌هاي کورت‌فود، فست‌فود، کلاسيک، کافي‌شاپ و طبقه ششم به مساحت 17 هزار مترمربع شهربازي سرپوشيده و 16 هزار مترمربع پارک آبي با دستگاه‌هاي مدرن و پيشرفته احداث مي‌شود.
برآورد ريالي 
۸۰۰ ميليارد توماني آن توسط سرمايه‌گذار و انتشار اوراق مشارکت

تامین خواهد شد و پيش‌بيني شده در طي پنج سال آتي کمک قابل توجهي به اقتصاد شهر و امور گردشگري و فرهنگي کند.

امکانات مجتمع تجاری خدماتی تفریحی آیسان

  • ۲ برج تجاری -تفریحی در ۳۷و ۴۷ طبقه
  •  طبقه پارکینگ 
  • ۷طبقه مرکز خرید جمعا با 3 هزار و 821 واحد تجاري
  •   طبقه هتل آپارتمان و مراکز اقامتی
  •  طبقه آخر قسمت مشترک برجها شهر بازی سرپوشیده به مساحت۱۷۰۰۰متر مربع
  •  پارک آبی و استخر و سونا با دستگاه‌هاي مدرن و پيشرفته به مساحت 16 هزار مترمربع
  •  مجتمع های سينمايي شامل۵ سالن سینما و سالن همایش
  •  گالري موزه و رستوران‌هاي کورت‌فود، فست‌فود، کلاسيک، کافي‌شاپ در طبقات آخر برج

منبع : وبلاگ تبریز شهر آرزوهادوشنبه 4 بهمن 89


 
 
 آخرين جستجو ها :

مسكوني فروش آپارتمان در شهرک طالقانیالوار سفلیبوتانرشدیه برج آذینوپرورششهرداريشهنازسومينبیمارستانوليعصرگلدشتستارخانويلا جاده تهرانصنعتیمشارکتچهار راه آبرسان ساختمانواحد تجاری دوه چیدامبزشکیکویكوي لالهشمشادمترومیدانامتدادمجتمعمامامزاده فروش خانه در باغمیشهآبارتمانهایتبریز ولیعصرخ اوحدی ش خمينیمرزدارانآپارتماننیکانشادبادسردروديفرهنگيانتيموربردیساستادانخ رسالت کوی بهشتیمابینسرچشمهمخابراتاولویتسراهیباسمنج روستای نعمت اباد مختاروندالوارتریبلکس متری دمشقیه دربند شهید سقای سالکنانجستانميردامادفروش حياط طبقهفرشبافبارانلوباغلاررهن و اجاره خانه در ائل گليقراردادپاساژپیلوتفارابیبیدزارآسمانصداقتنشانيشقایقرودکیشقايقآذراندامبزشکیويلا شهر فاز ط اولآپارتمان گلگشتصادقیانشهرک باغمیشه مجتمع زمرد سپاه طلايهاهرابزمين جاده آذرشهرایرانچلار

 
 


شبکه اطلاع رساني املاک و مستغلات شهر تبريز کليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شبکه اطلاع رساني املاک تبريز محفوظ است و هرگونه کپي  اطلاعات ، مطالب و فايل ها بدون مجوز کتبي ممنوع مي باشد.

صفحه اول   |   در باره سايت   |  قوانين و مقررات   |   راهنما   |   تماس                                    Copyright © 2008 - 2017 , All rights reserved for moshaveran.info