جاده مرند تبريز فروش آپارتمان در لاله فروش خانه مارالانشهرک امام تبریز آذربايجان شرقي تبريز فروش خانه نصف راه مغازهولیعصر جنوبیجاده تهران زمين فروش خانه در چايکناریاغچیان نور مجتمع مسکونی رزولي عصر جنوبي باختر برج ميناشهرک نور مجتمع فجرکوچه باغ تبريز آپارتمان گلگشترهن و اجاره کارگاه بزرگراه کسایی فروش زمين جاده آذرشهر فروش آپارتمان در راه آهنرهن و اجاره خانه ولی عصرآپارتمان کوچه باغ ○ املاک تبريز - مشاوران املاک تبريز - شبکه املاک تبریز - فروش و پيش فروش - رهن و اجاره

 
  کد :  رمز :      
   
 

 فروش و پيش فروش :   رهن و اجاره :                                                          [ جستجو با جزئيات ]

        
   
 
 Ads by Moshaveran      آخرین وضعیت راه‌اندازی لیزینگ مسکن

آخرین وضعیت راه‌اندازی لیزینگ مسکن

     بزرگنمايي متن   کوچکنمايي متن
 

 

 

مسکن تبریز

حمیدرضا غنی آبادی درباره آخرین وضعیت مجوز لیزینگ مسکن گفت: هم اکنون مقررات و دستورالعمل نحوه فعالیت لیزینگ مسکن در کشور در حال بازنگری است تا با نهایی شدن آن، امکان فعالیت لیزینگ مسکن در کشور فراهم شود.


به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی افزود: اما هنوز این مقررات و دستورالعمل‌ها نهایی نشده است و در صورت تصویب و طی تشریفات قانونی، دستورالعمل ابلاغ و لازم الاجرا می شود.

به گزارش مهر، طرح دولت برای سرعت بخشیدن به رونق اقصادی در حالی اجرایی شده که چندان توجه جدی به بخش مسکن در آن نشده است، در حالی که بسیاری بر این اعتقاد بودند که با تحرک بخشی به بخش مسکن کشور و وابستگی بخش عظیمی از تولیدات به آن می تواند به رونق بخش تولید و اقتصاد کشور کمک کرد.

برهمین اساس، دولت برنامه مشخص و مدونی برای رونق بخش مسکن در بسته دوم اقتصادی خود در نظر نگرفته است. پیش از این دولت برای رونق بخش مسکن، طرح‌های دیگری را در دستور کار داشت و از جمله آنها افزایش وام مسکن بود. طرح دیگر راه اندازی لیزینگ مسکن بود که از طریق آن تا ۸۰ درصد قیمت مسکن می‌توانست از طریق شرکت‌های فعال در این بخش به صورت وام ارائه شود.

راه‌اندازی لیزینگ مسکن از چند ماه گذشته در دستور کار قرار گرفته اما هنوز این برنامه با موافقت نهایی بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار مواجه نشده است.

در عین حال، جلسات سه جانبه ای برای راه اندازی لیزینگ مسکن پیش از این میان کانون شرکت‌های لیزینگ، وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی برگزار شده است.

البته ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در خصوص لیزینگ مسکن گفته است: تمامی ایده‌ها بر روی میز است و به تدریج اجرایی می‌شود، لیزینگ مسکن نیاز جامعه هدف خاصی را تامین می کند و ما به تدریج این طرح را به نظام بانکی معرفی می‌کنیم تا تحرک لازم در بخش مسکن ایجاد شود.يكشنبه 1 آذر 94


 
 
 آخرين جستجو ها :

نگارستاليل آباد تبریز قرباغیهااورژانستریبلکسحجتیهدمشقیهزيرزمينبيلانکوهدربندفرديسگوروانچياول خطیب بادامچیهاتالاراذرساترابسربازشهیدبهروزیرجايي شهر تبریز زعفرانیه تبریز جاده تهران پشت بستنی وحید بر متریفروغيامتدادكارخانهرهن و اجاره خانه در کوی سهندآپارتمان ایدم تبريزياولینامیدیهاول دامپزشکی خارزمیمنصورخانه خطیبتبریز شهرک باغمیشه بانک ملتتجاریقندفروشانرهن و اجاره دفترکار آبرسانجعفریسرازيری فروش خانه در باغمیشهآپارتمان گلگشترشدیهشماليفرهنگ شهر آپارتمانصنعتيبازار تبريز پائينپاسارگادویلاییجوانمهرماشینخانه شمس تبریزی مغازهداروخانهبرنجیاندامبزشکیکوینظاميخواهدتقاطعیاغچیانسوبراسکندانیگازواقعرهن و اجاره آپارتمان در ولیعصر جنوبیخمينیقوچداشیدوبلکسشاهگليساختمنباغمشهاسمانکلاهدوزصفاوندبر فلسطین

 
 


شبکه اطلاع رساني املاک و مستغلات شهر تبريز کليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شبکه اطلاع رساني املاک تبريز محفوظ است و هرگونه کپي  اطلاعات ، مطالب و فايل ها بدون مجوز کتبي ممنوع مي باشد.

صفحه اول   |   در باره سايت   |  قوانين و مقررات   |   راهنما   |   تماس                                    Copyright © 2008 - 2017 , All rights reserved for moshaveran.info